Verjaardagen deze week

11 nov Lotte Fijten (Meisjes C1)    12 nov Desiree Veelen (Vertrouwenscommissie)    13 nov Janne van de Venne (Dames 1)    16 nov Peter Henstra (Overig)    17 nov Rinie Golsteijn (Dames Recreanten 2)    Van harte gefelicteerd !

Onze sponsoren

  • Rabobank Roermond Echt
  • Coaches en Scheidsrechters: Ramakers Accountancy
  • Shirt sponsor Dames 1: Schmitz Foam
  • Tassen sponsor Dames 1: Mooren-Events
  • Hoofdsponsor: Labro Truckaccessoires
  • Hoofdsponsor: Vurenhof Boerengolf
  • Hoofdsponsor: Op het Broek Uitvaartverzorging
  • Hoofdsponsor: Broen café Biej Liebes
  • Hoofdsponsor: Pizzeria Il Genio Karken
  • Hoofdsponsor: Plus Bronswijk Posterholt

 dr1 2014

 

 Trainingstijden  :  Op maandag van 19:30 tot 21:00
 Trainer :  Hay Cloudt
 Coach :  Hay Cloudt
 Leden :  Klik hier

 

Wervende tekst die nog door het team, de coach of de trainer moet worden aangeleverd.

 

Trim

Voluntas 1

Asenray

Dinsdag

2-10-2018

20.15 .

Einde .

Voluntas 1

M.A.C. 1

Posterholt

Maandag

8-10-2018

19.30

Einde

Voluntas 3

Voluntas 1

Posterholt

Woensdag

24-10-2018

19.30

Einde

Voluntas 1

H.H.C.

Posterholt

Maandag

29-10-2018

19.30

Einde

Beegden

Voluntas 1

Beegden

Vrijdag

16-11-2018

20.00

21.30

Voluntas 1

Limac

Posterholt

Maandag

26-11-2018

19.30

Einde

M.A.C. 2

Voluntas 1

Herten

Dinsdag

11-12-2018

19.00

21.00

Voluntas 1

Spektakelaers

Posterholt

Maandag

17-12-2018

19.30

Einde

Voluntas 1

Voluntas 2

Posterholt

Maandag

7-1-2019

19.30

Einde

M.A.C. 1

Voluntas 1

Herten

Dinsdag

8-1-2019

19.00

21.00

Voluntas 1

Trim

Posterholt

Maandag

21-1-2019

19.30

Einde

Voluntas 1

Voluntas 3

Posterholt

Maandag

4-2-2019

19.30

Einde

H.H.C.

Voluntas 1

Heythuisen

Dinsdag

10-2-2019

20.15

22.00

Voluntas 1

Beegden

Posterholt

Maandag

11-3-2019

19.30

Einde

Limac

Voluntas 1

Maasbracht

Dinsdag

2-4-2019

19.30

Einde

Voluntas 1

M.A.C. 2

Posterholt

Maandag

8-4-2019

19.30

Einde

Spektakelaers

Voluntas 1

Echt

Dinsdag

16-4-2019

20.15

Einde

Voluntas 2

Voluntas 1

Posterholt

Donderdag

9-5-2018

20.30

Einde

MAC 1 - Voluntas 1 Herten  Dinsdag  3-10-2017 20.15-21.45
H.H.C. - Voluntas 1 Heythuisen Dinsdag 24-10-2017 20.15-21.45
Voluntas 1 - Limac Posterholt Maandag 6-11-2017 19.30-einde
Beegden - Voluntas 1 Beegden  Vrijdag 10-11-2017 20.00-22.00
Voluntas 1 - Spektakelears Posterholt Maandag 13-11-2017 20.30-einde
Voluntas 3 - Voluntas 1 Posterholt Woensdag 29-11-2017 19.30-einde
Voluntas 1 - Voluntas 2 Posterholt Maandag 4-12-2017 20.30-einde
Trim - Voluntas1 Asenray Dinsdag 19-12-2017 20.15-einde
Voluntas 1 - MAC 2 Posterholt Maandag 8-1-2018 19.30-einde
Voluntas 1 - MAC 1 Posterholt Maandag 15-1-2018 19.30-einde
Voluntas 2 - Voluntas 1 Posterholt Maandag 22-1-2018 19.30-einde
Limac - Voluntas 1 Maasbracht Dinsdag 30-1-2018 19.30-einde
Voluntas 1 - Beegden Posterholt Maandag 26-2-2018 19.30-einde
Spektakelears - Voluntas 1 Echt Dinsdag 6-3-2018 20.15-einde
Voluntas 1 - H.H.C. Posterholt Maandag 12-3-2018 19.30-einde
Voluntas 1 - Voluntas 3 Posterholt Maandag 19-3-2018 19.30-einde
Voluntas 1 - Trim Posterholt Maandag 9-4-2018 19.30-einde
MAC 2 - Voluntas 1 Posterholt Dinsdag 17-4-2018 19.00-21.45

 

Spektakelaers - Voluntas 1 Echt Dinsdag 27-9-2016 20.15u
Voluntas 1 - Voluntas 3 Posterholt Maandag 17-10-2016 19.30u
Limac - Voluntas 1 Maasbracht   Dinsdag 1-11-2016 19.30u
Voluntas 1 - M.A.C. 2 Posterholt Maandag   14-11-2016 19.30u
M.A.C. 1 - Voluntas 1 Herten Dinsdag 22-11-2016 19.00u
Voluntas 1- Voluntas 2 Posterholt Maandag 12-12-2016 19.30u
H.H.C. - Voluntas 1 Heythuisen Dinsdag 13-12-2016 20.15u
Voluntas 1 - Trim Posterholt Maandag 19-12-2016 19.30u
Beegden - Voluntas 1 Beegden Vrijdag 13-1-2017 20.30u
Voluntas 3 - Voluntas 1 Posterholt Vrijdag 20-1-2017 20.00u
Voluntas 1 - Spektakelaers Posterholt Maandag 23-1-2017 19.30u
Voluntas 1 - Limac Posterholt Maandag 6-2-2017 19.30u
M.A.C. 2 - Voluntas 1 Herten Dinsdag 14-2-2017 19.00u
Voluntas 2 - Voluntas 1 Posterholt Donderdag 16-3-2017 20.30u
Voluntas 1 - H.H.C. Posterholt Maandag 27-3-2017 19.30u
Trim - Voluntas 1 Asenray Dinsdag 11-4-2017 20.30u
Voluntas 1 - Beegden Posterholt Maandag 17-4-2017 19.30u
Voluntas 1 - M.A.C. Posterholt Maandag 1-5-2017 19.30u

 dr1 2014

 

 Trainingstijden  :  Op maandag van 19:30 tot 21:00
 Trainer :  Hay Cloudt
 Coach :  Hay Cloudt
 Leden :  Klik hier

 

Wervende tekst die nog door het team, de coach of de trainer moet worden aangeleverd.

 

 dr1 2014

 

 Trainingstijden  :  Op maandag van 19:30 tot 21:00
 Trainer :  Hay Cloudt
 Coach :  Hay Cloudt
 Leden :  Klik hier

 

Wervende tekst die nog door het team, de coach of de trainer moet worden aangeleverd.

 

Wedstrijdplanning seizoen 2015/2016

Dames Recreanten 1

 

Thuis Uit Plaats Dag Datum Tijd
H.H.C. Voluntas 1 Heythuisen Dinsdag 20-10-2015 20.15 - 21.45
Voluntas 1 Trim Posterholt Maandag 9-11-2015 19.30 - Einde
Voluntas 3 Voluntas 1 Posterholt Vrijdag 13-11-2015 20.00 - EInde
Voluntas 1 Voluntas 2 Posterholt Maandag 23-11-2015 19.30 - Einde
Beegden Voluntas 1 Beegden Vrijdag 27-11-2015 20.30 - 22.00
Voluntas 1 Spektakelaers Posterholt Maandag 30-11-2015 19.30 - Einde
M.A.C. 1 Voluntas 1 Herten Dinsdag 1-12-2015 19.00 - 21.00
Voluntas 1 M.A.C. 2 Posterholt Maandag 4-1-2016 19.30 - Einde
Limac Voluntas 1 Maasbracht Dinsdag 12-1-2016 19.30 - Einde
Voluntas 2 Voluntas 1 Posterholt Donderdag 21-1-2016 20.30 - Einde
Voluntas 1 Voluntas 3 Posterholt Maandag 25-1-2016 19.30 - Einde
Voluntas 1 H.H.C. Posterholt Maandag 15-2-2016 19.30 - Einde
Trim Voluntas 1 Asenray Dinsdag 1-3-2016 20.30 - Einde
Voluntas 1 Beegden Posterholt Maandag 14-3-2016 19.30 - Einde
Spektakelaers Voluntas 1 Echt Dinsdag 22-3-2016 20.15 - Einde
Voluntas 1 M.A.C. 1 Posterholt Maandag 4-4-2016 19.30 - Einde
M.A.C. 2 Voluntas 1 Herten Dinsdag 12-4-2016 19.00 - 21.00
Voluntas 1 Limac Posterholt Maandag 25-4-2016 19.30 - Einde

Teammenu Dames Recreanten 1