Onze sponsoren

  • Rabobank Roermond Echt
  • Coaches en Scheidsrechters: Ramakers Accountancy
  • Shirt sponsor Dames 1: Schmitz Foam
  • Tassen sponsor Dames 1: Mooren-Events
  • Hoofdsponsor: Labro Truckaccessoires
  • Hoofdsponsor: Vurenhof Boerengolf
  • Hoofdsponsor: Op het Broek Uitvaartverzorging
  • Hoofdsponsor: Broen café Biej Liebes
  • Hoofdsponsor: Pizzeria Il Genio Karken
  • Hoofdsponsor: Plus Bronswijk Posterholt

Verjaardagen deze week

17 sept Stephanie Goossens (Dames Recreanten 1)    18 sept Ludo Verstappen (Overig)    Van harte gefelicteerd !

 team leeg

 

 Trainingstijden  :  Op maandag van 19:30 - 21:00
 Trainer :  Ronald Cillekens
 Aanvoerdster/Coach
:  Truus Cloudt
 Leden :  Klik hier

 

Wervende tekst die nog door het team, de coach of de trainer moet worden aangeleverd.

 

Wedstrijdplanning seizoen 2018/2019

Dames Recreanten 3

 

NR. TEAM THUIS TEAM UIT WEDSTRIJD WEDSTRIJD DATUM AANVANG EINDE
        DAG WEDSTRIJD WEDSTRIJD WEDSTRIJD
               
1 Spektakelaers Voluntas 3 Echt Dinsdag 25-9-2018 20.15 Einde
6 Beegden Voluntas 3 Beegden Vrijdag 5-10-2018 20.00 21.30
10 Voluntas 3 Trim Posterholt Woensdag 10-10-2018 19.30 Einde
13 Voluntas 3 Voluntas 1 Posterholt Woensdag 24-10-2018 19.30 Einde
18 M.A.C. 2 Voluntas 3 Herten Dinsdag 6-11-2018 19.00 21.00
22 Voluntas 3 M.A.C. 1 Posterholt Woensdag 14-11-2018 19.30 Einde
32 Voluntas 3 H.H.C. Posterholt Woensdag 5-12-2018 19.30 Einde
35 Voluntas 3 Voluntas 2 Posterholt Woensdag 12-12-2018 19.30 Einde
42 Limac Voluntas 3 Maasbracht Dinsdag 8-1-2019 19.30 Einde
47 Trim Voluntas 3 Asenray Dinsdag 15-1-2019 20.15 Einde
50 Voluntas 3 Beegden Posterholt Woensdag 23-1-2019 19.30 Einde
54 Voluntas 1 Voluntas 3 Posterholt Maandag 4-2-2019 19.30 Einde
60 Voluntas 3 M.A.C. 2 Posterholt Woensdag 13-2-2019 19.30 Einde
69 M.A.C. 1 Voluntas 3 Herten Dinsdag 12-3-2019 19.00 21.00
71 Voluntas 3 Spektakelaers Posterholt Woensdag 20-3-2019 19.30 Einde
77 H.H.C. Voluntas 3 Heythuisen Dinsdag 2-4-2019 20.15 22.00
80 Voluntas 2 Voluntas 3 Posterholt Donderdag 11-4-2019 20.30 Einde
88 Voluntas 3 Limac Posterholt Woensdag 24-4-2019 19.30 Einde

Wedstrijdplanning seizoen 2017/2018

Dames Recreanten 3

 

NR. TEAM THUIS TEAM UIT WEDSTRIJD WEDSTR DATUM AANV EINDE
      PLAATS DAG WEDSTR WEDS WEDS
               
3 Trim Voluntas 3 Asenray Dinsdag 3-10-2017 20.15 Einde
9 Voluntas 3 Beegden Posterholt Woensdag 11-10-2017 19.30 21.00
13 Voluntas 3 H.H.C. Posterholt Woensdag 18-10-2017 19.30 21.00
18 M.A.C. 2 Voluntas 3 Herten Dinsdag 31-10-2017 19.00 21.00
23 Voluntas 3 M.A.C. 1 Posterholt Woensdag 8-11-2017 19.30 21.00
32 Voluntas 3 Voluntas 1 Posterholt Woensdag 29-11-2017 19:30 21.00
34 Voluntas 3 Spektakelaers Posterholt Woensdag 6-12-2017 19.30 21.00
42 Limac Voluntas 3 Maasbracht Dinsdag 19-12-2017 19.30 Einde
47 Beegden Voluntas 3 Beegden Vrijdag 12-1-2018 20.00 22.00
52 Voluntas 3 Trim Posterholt Woensdag 17-1-2018 19.30 21.00
54 H.H.C. Voluntas 3 Heythuisen Dinsdag 23-1-2018 20.15 21.45
59 Voluntas 3 M.A.C. 2 Posterholt Woensdag 31-1-2018 19.30 21.00
65 M.A.C. 1 Voluntas 3 Herten Dinsdag 27-2-2018 19.00 21.00
71 Voluntas 3 Voluntas 2 Posterholt Woensdag 7-3-2018 19.30 21.00
74 Voluntas 1 Voluntas 3 Posterholt Maandag 19-3-2018 19.30 Einde
79 Spektakelaers Voluntas 3 Echt Dinsdag 3-4-2018 20.15 Einde
88 Voluntas 3 Limac Posterholt Woensdag 18-4-2018 19.30 21.00

Wedstrijdplanning seizoen 2016/2017

Dames Recreanten 3

 

    Plaats Dag Datum Start Eind
Voluntas 3 M.A.C. 2 Posterholt Vrijdag 7-10-2016 20.00 Einde
M.A.C. 1 Voluntas 3 Herten Dinsdag 11-10-2016 19.00 21.00
Voluntas 1 Voluntas 3 Posterholt Maandag 17-10-2016 19.30 Einde
Voluntas 3 Voluntas 2 Posterholt Maandag 31-10-2016 19:30 Einde
Spektakelaers Voluntas 3 Echt Dinsdag 8-11-2016 20.15 Einde
Voluntas 3 H.H.C. Posterholt Vrijdag 25-11-2016 20.30 Einde
Limac Voluntas 3 Maasbracht Dinsdag 29-11-2016 19.30 Einde
Voluntas 3 Trim Posterholt Vrijdag 2-12-2016 20.00 Einde
Voluntas 3 Spektakelaers Posterholt Donderdag 8-12-2017 20.30 Einde
Beegden Voluntas 3 Beegden Vrijdag 23-12-2016 20.30 Einde
Voluntas 3 Voluntas 1 Posterholt Vrijdag 20-1-2017 20.00 Einde
M.A.C. 2 Voluntas 3 Herten Dinsdag 24-1-2017 19.00 21.00
Voluntas 3 M.A.C. 1 Posterholt Vrijdag 3-2-2017 20.00 Einde
Voluntas 2 Voluntas 3 Posterholt Maandag 6-3-2017 20.30 Einde
H.H.C. Voluntas 3 Heythuisen Dinsdag 7-3-2017 20.15 22.00
Voluntas 3 Limac Posterholt Vrijdag 17-3-2017 20.00 Einde
Trim Voluntas 3 Asenray Dinsdag 28-3-2017 20.30 Einde
Voluntas 3 Beegden Posterholt Vrijdag 7-4-2017 20.00 Einde

Wedstrijdplanning seizoen 2015/2016

Dames Recreanten 3

 

Thuis Uit Plaats Dag Datum Tijd
Beegden Voluntas 3 Beegden Vrijdag 16-10-2015 20.30-22.00 uur
Voluntas 3 Voluntas 2 Posterholt Vrijdag 6-11-2015 20.00 uur-einde
Voluntas 3 Voluntas 1 Posterholt Vrijdag 13-11-2015 20:00 uur - einde
H.H.C. Voluntas 3 Heythuysen Dinsdag 24-11-2015 20.15-21.45 uur
Limac Voluntas 3 Maasbracht Dinsdag 1-12-2015 19.30 uur-einde
Voluntas 3 Trim Posterholt Vrijdag 11-12-2015 20.00 uur-einde
M.A.C. 2 Voluntas 3 Herten Dinsdag 15-12-2015 19.00-21.00 uur
Voluntas 3 Spektakelaers Posterholt Vrijdag 8-1-2016 20.00 uur-einde
Voluntas 3 M.A.C. 1 Posterholt Vrijdag 15-1-2016 20.00 uur-einde
Voluntas 1 Voluntas 3 Posterholt Maandag 25-1-2016 19.30 uur-einde
Voluntas 3 Beegden Posterholt Vrijdag 12-2-2016 20.00 uur-einde
Voluntas 3 H.H.C. Posterholt Vrijdag 4-3-2016 20.00 uur-einde
Voluntas 2 Voluntas 3 Posterholt Donderdag 17-3-2016 20.30 uur-einde
Trim Voluntas 3 Asenray Dinsdag 22-3-2016 20.30 uur-einde
Voluntas 3 Limac Posterholt Vrijdag 1-4-2016 20.00 uur-einde
Speltakelaers Voluntas 3 Echt Dinsdag 5-4-2016 20.15 uur-einde
M.A.C. 1 Voluntas 3 Herten Dinsdag 26-4-2016 19.00-21.00 uur
Voluntas 3 M.A.C. 2 Posterholt Vrijdag 13-5-2016 20.00 uur-einde

 team leeg

 

 Trainingstijden  :  Op maandag van 19:30 - 21:00
 Trainer :  Ronald Cillekens
 Aanvoerdster/Coach
:  Truus Cloudt
 Leden :  Klik hier

 

Wervende tekst die nog door het team, de coach of de trainer moet worden aangeleverd.

 

Teammenu Dames Recreanten 3