Onze sponsoren

  • Rabobank Roermond Echt
  • Coaches en Scheidsrechters: Ramakers Accountancy
  • Shirt sponsor Dames 1: Schmitz Foam
  • Tassen sponsor Dames 1: Mooren-Events
  • Hoofdsponsor: Labro Truckaccessoires
  • Hoofdsponsor: Vurenhof Boerengolf
  • Hoofdsponsor: Op het Broek Uitvaartverzorging
  • Hoofdsponsor: Broen café Biej Liebes
  • Hoofdsponsor: Pizzeria Il Genio Karken
  • Hoofdsponsor: Plus Bronswijk Posterholt

Verjaardagen deze week

22 apr Joke Timmermans (Dames 2)    Van harte gefelicteerd !
Nevobo-competitie Seizoen 2017-2018 N-jeugd 1e helft Tellers Scheidsrechter
               
8-okt 10:00 VC Patrick N5 1 Bach SV N5 1 Rionne Cuypers-Cloudt/Femke Meuwissen-Peeters Rob Vroegop
8-okt 10:30 Revoc/VCB N5 2 Bach SV N5 1   Rionne Cuypers-Cloudt/Femke Meuwissen-Peeters   Rob Vroegop
8-okt 11:00 VC Patrick N5 1 Voluntas N5 1   Rionne Cuypers-Cloudt/Femke Meuwissen-Peeters   Rob Vroegop
8-okt 11:30 Revoc/VCB N5 2 Voluntas N5 1   Rionne Cuypers-Cloudt/Femke Meuwissen-Peeters   Rob Vroegop
               
17-dec 10:00 VC Patrick N5 1 Bach SV N5 1   Dana v/d Varst/Nadine Karo   Fons Voesten
17-dec 10:30 Revoc/VCB N5 2 Bach SV N5 1   Dana v/d Varst/Nadine Karo   Fons Voesten
17-dec 11:00 VC Patrick N5 1 Voluntas N5 1   Dana v/d Varst/Nadine Karo   Fons Voesten
17-dec 11:30 Revoc/VCB N5 2 Voluntas N5 1   Dana v/d Varst/Nadine Karo   Fons Voesten
               
17-dec 10:00 Voluntas N6 1 Accretos N6 2   Mayke Lechner-Smeets/Dorien Cloudt   Rob Vroegop
17-dec 10:30 Voluntas N6 1 Bach SV N6 1   Mayke Lechner-Smeets/Dorien Cloudt   Rob Vroegop
17-dec 11:00 Revoc/VCB N6 1 Accretos N6 2   Mayke Lechner-Smeets/Dorien Cloudt   Rob Vroegop
17-dec 11:30 Revoc/VCB N6 1 Bach SV N6 1   Mayke Lechner-Smeets/Dorien Cloudt   Rob Vroegop

LET OP GEWIJZIGD OP 14-09-2017

Nevobo-competitie Seizoen 2017-2018 senioren Tellers Scheidsrechter
               
23-sep 16:30 Voluntas D1 - Jokers VC D5 Truus Cloudt/Miep Bonné Pierre Muizers
               
30-sep 16:30 Voluntas D1 - Fyrfad D3   Aniek Bontekoe/Mandy Creemers   Peter Henstra
  18:30 Voluntas D2 - Hornerhof/HHC D4   Tessa Reinders/Janne vd Venne   Ronald Cillekens
               
4-nov 16:30 Voluntas D1 - VC Ludentes D2   Lisa Cuijpers/Jacky Meijers   Jac Geraeds
  18:30 Voluntas D2 - VC Hero D4   Shannon Coughlan/Lotte Schmits   Charlotte Horrichs
               
25-nov 16:30 Voluntas D1 - VC Patrick D1   Arly Reumkens/Angelina Sonntag   Hay Cloudt
  18:30 Voluntas D2 - ADC D8   Manouk Janssens/Celine Goossens   Fons Voesten
               
9-dec 16:30 Voluntas D1 - VC Maasdal D3   Lotte Nacken/Zoë Willems   Ronald Cillekens
  18:30 Voluntas D2 - Bach SV D2   Dionne Schmitz/Alexandra Sonntag   Tessa Reinders
               
16-dec 18:30 Voluntas D2 - Fit&Fysio/VC Limac D3   Hella Koonen/Ine Puts   Jac Geraeds
               
20-jan 16:30 Voluntas D1 - Furos D2   Aniek Bontekoe/Mandy Creemers   Peter Henstra
  18:30 Voluntas D2 - S'62 D1   Harold Brentjens/Roel Reumkens   Janne v/d Venne
               
24-feb 16:30 Voluntas D1 - ADC D7   Lisa Cuijpers/Jacky Meijers   Jac Geraeds
  18:30 Voluntas D2 - SV Ludentes D1   Shannon Coughlan/Lotte Schmits   Charlotte Horrichs
               
10-mrt 18:30 Voluntas D2 - Ledub D6   Wido Kruijtzer/Rick Jacobs   Pierre Muizers
               
24-mrt 16:30 Voluntas D1 - SEC D2   Erik Janssen/Hans Schuren   Hay Cloudt
               
14-apr 16:30 Voluntas D1 - Jokers VC D3   Monique Noll/Rinie Golsteijn   Pierre Muizers
               
21-apr 18:30 Voluntas D2 - Accretos D6   Anja Heijmans/Mariet Kok   Ronald Cillekens
               

 

Half uur voor aanvang van de wedstrijd aanwezig zijn.
Lees de spelregels door en hang het net op juiste hoogte.
Bij afwezigheid, zelf vervanging regelen ook bij plotselinge ziekte.

 

2016-2017 Jeugd Niveau 5 eerste helft Tellers Scheidsrechter
               
9-okt 14:30 Voluntas N51 Stravoc N53   Wendy Creemers/Petra Derix   Rob Vroegop
  15:00 Stravoc N53 Hornerhof/HHC N53   Wendy Creemers/Petra Derix   Rob Vroegop
  15:30 Voluntas N51 Hornerhof/HHC N53   Wendy Creemers/Petra Derix   Rob Vroegop
               
16-okt 09:30 Voluntas N51 SV Ludentes N52   Anja Heijmans/ Mariet Kok   Wim Bonne
  10:00 SV Ludentes N52 S'62 N51   Anja Heijmans/ Mariet Kok   Wim Bonne
  10:30 Voluntas N51 S'62 N51   Anja Heijmans/ Mariet Kok   Wim Bonne
               
20-nov 09:30 Bach SV N51 Voluntas N51   Monique Noll/Rinie Golsteijn   Fons Voesten
  10:00 Fit&Fysio N51 Bach SV N51   Monique Noll/Rinie Golsteijn   Fons Voesten
  10:30 Fit&Fysio N51 Voluntas N51   Monique Noll/Rinie Golsteijn   Fons Voesten
               
11-dec 10:00 Stravoc N53 Voluntas N51   Truus Cloudt/Miep Bonne   Ronald Cillekens
  10:30 Hornerhof/HHC N53 Stravoc N53   Truus Cloudt/Miep Bonne   Ronald Cillekens
  11:00 Hornerhof/HHC N53 Voluntas N51   Truus Cloudt/Miep Bonne   Ronald Cillekens
               
Half uur voor aanvang van de wedstrijd aanwezig zijn.
Lees de spelregels door en hang het net op juiste hoogte.
Bij afwezigheid, zelf vervanging regelen ook bij plotselinge ziekte.
COMPETITIE 2016-17 SENIOREN A JEUGD 2e HELFT Tellers Scheidsrechter Wedstrijdnr
               
14-jan 16:30 Voluntas MA1 VC Hero MA1   Lilly van Winsen Jac Geraeds MA2F2-EC
  18:30 Voluntas D1 Fit&Fysio/VC Limac D3   Lisa Cuipers Ronald Cillekens D3U-AK
               
28-jan 16:30 Voluntas MA1 VC Kessel MA1   Joke Timmermans Peter Henstra MA2F2-EB
  18:30 Voluntas D1 Stravoc   Fleur van Heel Hay Cloudt D3U-AI
  18:30 Voluntas D2 VC Voerendaal D3   Natalia Bronowicka Fons Voesten D3V-AI
               
11-feb 18:30 Voluntas D1 Accretos D5   Dorien Cloudt Jac Geraeds D3U-AG
  18:30 Voluntas D2 VC Maasdal D3   Sabrina Mossa Hay Cloudt D3V-AG
               
11-mrt 16:30 Voluntas MA1 SV Ludentes MA1   Celine Goossens Peter Henstra MA2F2-ED
  18:30 Voluntas D2 Fyrfad D4   Lotte Schmits Fons Voesten D3V-AE
               
1-apr 18:30 Voluntas D1 VC Fortutas D1   Lisa Ramakers Ronald Cillekens D3U-AC
  18:30 Voluntas D2 VC Mestreech D3   Rosalie Schuren Jac Geraeds D3V-AC
               
22-apr 16:30 Voluntas MA1 Livoc Liessel MA1   Charlotte Horrichs Hay Cloudt MA2F2- EA
  18:30 Voluntas D1 VC Hero D3   Lotte Nacken Jac Geraeds D3U-AL
               
Half uur voor aanvang van de wedstrijd aanwezig zijn.         Bij afwezigheid, zelf vervanging regelen ook bij plotselinge ziekte.
competitie   2016-2017 Jeugd Niveau 4-5 tweede helft Tellers Scheidsrechter
               
29-jan 09:30 S'62 N41 VC Patrick N41   Gerrion Campus   Rob Vroegop
  09:30 Hornerhof/HHC N42 Voluntas N41   Ien Puts   Ronald Cillekens
  10:00 S'62 N41 Hornerhof/HHC N41   Gerrion Campus   Rob Vroegop
  10:00 VC Patrick N41 Voluntas N41   Ien Puts   Ronald Cillekens
               
12-mrt 09:30 Voluntas N51 Fit&Fysio/VC Limac N51   Bianca Jacobs/Nadine Caro   Wim Bonne
  10:00 SV Ludentes N52 Voluntas N51   Bianca Jacobs/Nadine Caro   Wim Bonne
  10:30 SV Ludentes N52 Fit&Fysio/VC Limac N51   Bianca Jacobs/Nadine Caro   Wim Bonne
               
19-mrt 10:00 Fit&Fysio N51 Voluntas N51   Mayke Lechner/Rionne Cuypers   Fons Voesten
  10:30 Voluntas N51 SV Ludentes N52   Mayke Lechner/Rionne Cuypers   Fons Voesten
  11:00 Fit&Fysio N51 SV Ludentes N52   Mayke Lechner/Rionne Cuypers   Fons Voesten
               
9-apr 10:00 Irmato VC Weert N51 Voluntas N51   Femke Meeuwissen/Dana vd Varst   Ronald Cillekens
  10:00 Hornerhof/HHC N42 S'62 N41   Lily-Anne Coughlan   Wim Bonne
  10:30 Stravoc N54 Irmato VC Weert N51   Femke Meeuwissen/Dana vd Varst   Ronald Cillekens
  10:30 Voluntas N41 S'62 N41   Lily-Anne Coughlan   Wim Bonne
  11:00 Stravoc N54 Voluntas N51   Femke Meeuwissen/Dana vd Varst   Ronald Cillekens
  11:00 Hornerhof/HHC N42 VC Patrick N41   Lily-Anne Coughlan   Wim Bonne
  11:30 Voluntas N41 VC Patrick N41   Lily-Anne Coughlan   Wim Bonne
               
Half uur voor aanvang van de wedstrijd aanwezig zijn.
Lees de spelregels door en hang het net op juiste hoogte.
Bij afwezigheid, zelf vervanging regelen ook bij plotselinge ziekte.

Vanuit o.a. het project ‘Meer spelplezier, minder regels’ zijn er door Nevobo voor het nieuwe seizoen wijzigingen in Spelregels en Reglementen waar je voorafgaande aan het seizoen en vóór en tijdens wedstrijden mee te maken krijgt.

In dit bestand staan deze wijzigingen in Spelregels en Reglementen opgenomen.

Let op: alle volledige en officiële teksten van alle reglementen en alle spelregels vind je uiteraard op www.nevobo.nl.

In het seizoen 2014-2015 zijn er enkele spelregelwijzigingen van kracht. Deze wijzigingen zijn met de scheidsrechters besproken tijdens de diverse officialsymposia in de afgelopen weken. Een belangrijke wijziging in het kader van Fair Play en een Veilig Sport Klimaat is het vooraf handen schudden aan het net.

Als je kijkt op onderstaande link, kun je meer uitleg vinden over de wijzigingen. Er staat ook een filmpje over het “handenschudden” op de website.
http://www.volleybal.nl/nevobo/verenigingen/veilig-sportklimaat/nieuws/spelregelwijziging:-wij-geven-elkaar-vooraf-de-hand

Competitie 2015-2016 Jeugd Niveau 5 eerste helft
           Tellers    Scheidsrechter  
24-jan 13:00 Hornerhof/HHC52 - Voluntas N51   Alexandra / Sascha   Fons Voesten  
  13:30 Voluntas N51 - VC Herten N51          
  14:00 Hornerhof/HHC52 - VC Herten N51          
                 
28-feb 13:00 Accretos N53 - Voluntas N51   Conny / Tanja   Rob Vroegop  
  13:30 Voluntas N51 - VC Patrick N52          
  14:00 Accretos N53 - VC Patrick N52          
                 
10-apr 10:00 Voluntas N51 - Accretos N53   Traudel / Nathalie   Wim Bonné  
  10;30 VC Partick N52 - Voluntas N51          
  11:00 VC Patrick N52 - Accretos N53          
                 
                 
Half uur voor aanvang van de wedstrijd aanwezig zijn.
                 
Lees de spelregels door en hang het net op juiste hoogte.
                 
Bij afwezigheid, zelf vervanging regelen ook bij plotselinge ziekte.
                 
COMPETITIE 2015-16 SENIOREN B JEUGD 2e HELFT
         Tellers  Scheidsrechter  Wedstrijdnr
16-jan 19:00 Voluntas D1 Revoc VCB D1 Lisa Rademakers Jeu ten Berge D3S AK
             
13-feb 16:30 Voluntas MB1 Athletes MB1 Aniek Bontekoe Jac Geraeds MB1L2 KJ
             
20-feb 17:00 Voluntas MB1 VC Patrick MB3 Joke Timmermans Fons Voesten MB1L2 KH
  19:00 Voluntas D1 Hyundai/Stravoc D Carin Kolodziejak Jeu ten Berge D3S AG
  19:00 Voluntas D2 VC Patrick D1 Rosalie Schuren Hay Cloudt D3U KH
             
12-mrt 18:30 Voluntas D2 Jokers VC D5 Arlie Reumkes Jac Geraeds D3U KJ
  18:30 Voluntas D1 Accretos D3 Angelina Sonntag Hay Cloudt D3S AI
             
19-mrt 16:30 Voluntas MB1 VC Maasdal MB1 Vera Timmermans Fons Voesten MB1L2 KF
  18:30 Voluntas D1 Asterix D4 Lotte Nacken Jeu ten Berge D3S AE
  18:30 Voluntas D2 CV Mestreech D3 Alissa Wagemans JacGeraeds D3U KF
             
9-apr 16:30 Voluntas MB1 Furos MB2 Lilly van Winsen Peter Henstra MB1L2 KD
  18:30 Voluntas D1 Peelpush D7 Zoë Willems Hay Cloudt D3S AC
  18:30 Voluntas D2 VC Landgraaf D2 Natalia Bronowica Jac Geraeds D3U KD
             
23-apr 16:30 Voluntas MB1 Hyundai/Stravoc Jacky Meijers Peter Henstra MB1L2 KB
  18:30 Voluntas D1 Tupos D4 Chantal Veldhuis Jeu ten Berge D3S AL
  18:30 Voluntas D2 Accretos D2 Vivian Baade Fons Voesten D3U KB
             
Half uur voor aanvang van de wedstrijd aanwezig zijn.         Bij afwezigheid, zelf vervanging regelen ook bij plotselinge ziekte.
 
COMPETITIE 2015-16 SENIOREN B JEUGD 1e HELFT 
      Tellers Scheidsrechter Wedstrijdnr
3-okt          
16:30 Voluntas MB1 SV Ludentes MB1 Lisa Cuijpers Jeu ten Berge MB1O1 KA
18:30 Voluntas D2 The Athlete's foot/
VCS D4
Alissa Wagemans/
Zoë Willems
Jac Geraeds D3U KA
           
10-okt          
16:30 Voluntas MB1 VC Voerendaal MB2 Dionne Schmits Charlotte Horrichs MB1O1 KL
18:30 Voluntas D1 HVC/VCM D1 Truus Cloudt/
Mariet Kok
Hay Cloudt D3S AJ
           
31-okt          
16:30 Voluntas MB1 VC Patrick MB3 Lotte Schmits Cheryl Ramakers MB1O1 KI
18:30 Voluntas D1 VC Olympia D4 Miep Bonné/
Wendy Cremers
Jeu ten Berge D3S AH
18:30 Voluntas D2 Jokers VC D4 Rosalie Schuren/
Angelina Sonntag
Fons Voesten D3U KI
           
14-nov          
16:30 Voluntas MB1 Hornerhof/HHC MB2 Shannon Coughlan Janne van de Venne MB1O1 KG
18:30 Voluntas D1 Livoc Liessel D4 Lotte Nacken/
Arly Reumkens
Jac Geraeds D3S AF
18:30 Voluntas D2 VC Mestreech D1 Petra Derix/
Rinie Golsteijn
Hay Cloudt D3U KG
           
12-dec          
17:00 Voluntas MB1 VC Heerlen MB1 Celine Goosens Kyra Notte MB1O1 KE
19:00 Voluntas D1 VC Athos'70 D5 Lisa rademakers/
Natalia Bronowica
Jeu ten Berge D3S AD
19:00 Voluntas D2 VC Herten D1 Vicky Hintzen/
Gerrion Campus
Fons Voesten D3U KE
           
9-jan          
17:00 Voluntas MB1 ADC MB3 Lauren Giesbers Peter Henstra MB1O1 KC
19:00 Voluntas D1 Bach SV D3 Hella Koonen/
Tiny de Veen
Hay Cloudt D3S AB
19:00 Voluntas D2 ADC D5 Karen van Dijl/
Ine Puts
Jac Geraeds D3U KC
           
Half uur voor aanvang van de wedstrijd aanwezig zijn. Bij afwezigheid, zelf vervanging regelen ook bij plotselinge ziekte.