Verjaardagen deze week

22 okt Wido Kruijtzer (Heren Vrije Tijd)    Van harte gefelicteerd !

Onze sponsoren

  • Rabobank Roermond Echt
  • Coaches en Scheidsrechters: Ramakers Accountancy
  • Hoofdsponsor: Vurenhof Boerengolf
  • Hoofdsponsor: Op het Broek Uitvaartverzorging
  • Hoofdsponsor: Pizzeria Il Genio Karken
  • Hoofdsponsor: Plus Bronswijk Posterholt

 DSC05002 dr2

 

 Trainingstijden  :  Op maandag van 19:30 tot 21:00
 Trainer :  Ronald Cillekens
 Aanvoerdster/Coach
:  Rinie Golsteijn
 Leden :  Klik hier

 

Wervende tekst die nog door het team, de coach of de trainer moet worden aangeleverd.

 

Wedstrijdplanning seizoen 2019/2020

Dames Recreanten 2

 

NR. TEAM THUIS     TEAM UIT         WEDSTRIJD   WEDSTR     DATUM         AANV    EINDE  
        DAG WEDSTR WEDS WEDS
               
10 Voluntas 2 Spektakelaers Posterholt Donderdag 24-10-2019 20.30 Einde
13 M.A.C. 2 Voluntas 2 Herten Dinsdag 29-10-2019 19.00 21.00
19 Voluntas 2 M.A.C. 1 Posterholt Donderdag 14-11-2019 20.30 Einde
22 H.H.C. Voluntas 2 Heythuisen Dinsdag 19-11-2019 20.15 22.00
30 Voluntas 2 Voluntas 3 Posterholt Donderdag 19-12-2019 20.30 Einde
33 Voluntas 2 Limac Posterholt Donderdag 9-1-2020 20.30 Einde
34 Trim Voluntas 2 Asenray Dinsdag 14-1-2020 20.15 Einde
40 Spektakelaers Voluntas 2 Echt Dinsdag 21-1-2020 20.15 Einde
50 Voluntas 2 M.A.C. 2 Posterholt Donderdag 13-2-2020 20.30 Einde
52 M.A.C. 1 Voluntas 2 Herten Dinsdag 18-2-2020 19.00 21.00
60 Voluntas 2 H.H.C. Posterholt Donderdag 19-3-2020 20.30 Einde
62 Beegden Voluntas 2 Beegden Donderdag 26-3-2020 20.00 22.00
24 Voluntas 2 Beegden Posterholt Donderdag 2-4-2020 20.30 Einde
65 Voluntas 2 Trim Posterholt Donderdag 9-4-2020 20.30 Einde
68 Voluntas 3 Voluntas 2 Posterholt Woensdag 15-4-2020 19.30 Einde
69 Limac Voluntas 2 Maasbracht Dinsdag 21-4-2020 19.30 21.00

Wedstrijdplanning seizoen 2018/2019

Dames Recreanten 2

 

NR. TEAM THUIS TEAM UIT WEDSTRIJD WEDSTRIJD DATUM AANVANG EINDE
        DAG WEDSTRIJD WEDSTRIJD WEDSTRIJD
               
63 M.A.C. 2 Voluntas 2 Herten Dinsdag 18-9-2018 19.00 21.00
5 Limac Voluntas 2 Maasbracht Dinsdag 2-10-2018 19.30 Einde
14 Voluntas 2 Spektakelaers Posterholt Donderdag 25-10-2018 20.30 Einde
80 Voluntas 2 Voluntas 3 Posterholt Maandag 29-10-2018 19:30 Einde
35 Voluntas 3 Voluntas 2 Posterholt Maandag 05-11-2018 19:30 Einde
23 Voluntas 2 M.A.C. 2 Posterholt Donderdag 15-11-2018 20.30 Einde
26 H.H.C. Voluntas 2 Heythuisen Dinsdag 20-11-2018 20.15 22.00
29 Voluntas 2 Beegden Posterholt Donderdag 29-11-2018 20.30 Einde
41 Voluntas 1 Voluntas 2 Posterholt Maandag 07-01-2019 19.30 Einde
51 Voluntas 2 Limac Posterholt Donderdag 24-01-2019 20.30 Einde
52 Spektakelaers Voluntas 2 Echt Dinsdag 29-01-2019 20.15 Einde
40 Voluntas 2 Trim Posterholt Donderdag 21-02-2019 20:30 Einde
61 Voluntas 2 M.A.C. 1 Posterholt Donderdag 07-03-2019 20.30 Einde
74 Beegden Voluntas 2 Beegden Vrijdag 29-03-2019 20.00 21.30
17 M.A.C. 1 Voluntas 2 Herten Dinsdag 09-04-2019 19:00 21:00
72 Voluntas 2 H.H.C. Posterholt Donderdag 18-04-2019 20.30 Einde
86 Trim Voluntas 2 Asenray Dinsdag 23-04-2019 20.15 Einde
90 Voluntas 2 Voluntas 1 Posterholt Maandag 06-05-2018 19.30 Einde

 DSC05002 dr2

 

 Trainingstijden  :  Op maandag van 19:30 tot 21:00
 Trainer :  Ronald Cillekens
 Aanvoerdster/Coach
:  Rinie Golsteijn
 Leden :  Klik hier

 

Wervende tekst die nog door het team, de coach of de trainer moet worden aangeleverd.

 

Wedstrijdplanning seizoen 2017/2018

Dames Recreanten 2

 

NR. TEAM THUIS TEAM UIT WEDSTRIJD WEDSTR DATUM AANV EINDE
      PLAATS DAG WEDSTR WEDS WEDS
               
5 Voluntas 2 M.A.C. 2 Posterholt Donderdag 5-10-2017 20.30 Einde
11 Spektakelaers Voluntas 2 Echt Dinsdag 17-10-2017 20.15 Einde
16 Voluntas 2 Trim Posterholt Donderdag 26-10-2017 20.30 Einde
31 Voluntas 2 Beegden Posterholt Donderdag 30-11-2017 20.30 Einde
7 Voluntas 1 Voluntas 2 Posterholt Maandag 4-12-2017 19:30 Einde
27 M.A.C. 1 Voluntas 2 Herten Dinsdag 2-1-2018 19.00 21.00
50 M.A.C. 2 Voluntas 2 Herten Dinsdag 16-1-2018 19.00 21.00
55 Voluntas 2 Voluntas 1 Posterholt Maandag 22-1-2018 19.30 Einde
46 Voluntas 2 Spektakelaers Posterholt Donderdag 1-2-2018 20:30 Einde
38 H.H.C. Voluntas 2 Heythuisen Dinsdag 20-2-2018 20.15 21.45
71 Voluntas 3 Voluntas 2 Posterholt Woensdag 7-3-2018 19.30 Einde
60 Trim Voluntas 2 Asenray Dinsdag 20-3-2018 20.15 Einde
76 Voluntas 2 M.A.C. 1 Posterholt Donderdag 22-3-2018 20.30 Einde
19 Limac Voluntas 2 Maasbracht Dinsdag 27-03-2017 19:30 Einde
81 Beegden Voluntas 2 Beegden Vrijdag 6-4-2018 20.00 22.00
85 Voluntas 2 H.H.C. Posterholt Donderdag 12-4-2018 20.30 Einde
67 Voluntas 2 Limac Posterholt Donderdag 19-4-2018 20.30 Einde

 DSC05002 dr2

 

 Trainingstijden  :  Op maandag van 19:30 tot 21:00
 Trainer :  Ronald Cillekens
 Aanvoerdster/Coach
:  Rinie Golsteijn
 Leden :  Klik hier

 

Wervende tekst die nog door het team, de coach of de trainer moet worden aangeleverd.

 

Wedstrijdplanning seizoen 2016/2017

Dames Recreanten 2

 

    Plaats Dag Datum Start Einde
Limac Voluntas 2 Maasbracht Dinsdag 27-09-2016 19:30 Einde
Voluntas 2 H.H.C. Posterholt Donderdag 20-10-2016 20:30 Einde
Voluntas 3 Voluntas 2 Posterholt Maandag 31-10-2016 19:30 Einde
Voluntas 2 Trim Posterholt Donderdag 10-11-2016 20.30 Einde
Voluntas 2 Beegden Posterholt Donderdag 17-11-2016 20.30 Einde
M.A.C. 2 Voluntas 2 Herten Dinsdag 29-11-2016 19.00 21.00
Voluntas 1 Voluntas 2 Posterholt Maandag 12-12-2016 19.30 Einde
Voluntas 2 Limac Posterholt Donderdag 15-12-2016 20.30 Einde
Spektakelaers Voluntas 2 Echt Dinsdag 20-12-2016 20.15 Einde
Voluntas 2 M.A.C. 1 Posterholt Donderdag 12-1-2017 20.30 Einde
Voluntas 2 M.A.C. 2 Posterholt Donderdag 2-2-2017 20.30 Einde
Beegden Voluntas 2 Beegden Donderdag 23-2-2017 20:00 22:00
Voluntas 2 Voluntas 3 Posterholt Maandag 6-3-2017 20.30 Einde
Voluntas 2 Voluntas 1 Posterholt Donderdag 16-3-2017 20.30 Einde
Voluntas 2 Spektakelaers Posterholt Donderdag 30-3-2017 20.30 Einde
H.H.C. Voluntas 2 Heythuisen Dinsdag 4-4-2017 20.15 22.00
M.A.C. 1 Voluntas 2 Herten Dinsdag 18-4-2017 19.00 21.00
Trim Voluntas 2 Asenray Dinsdag 2-5-2017 20.30 Einde

Wedstrijdplanning seizoen 2015/2016

Dames Recreanten 2

 

Thuis Uit Plaats Dag Datum Tijd
Voluntas 2 Trim Posterholt Donderdag 1-10-2015 20.30 uur-einde
Beegden Voluntas 2 Beegden Vrijdag 9-10-2015 20.30-22.00 uur
Voluntas 2 Spektakelaers Posterholt Donderdag 22-10-2015 20.30 uur-einde
Voluntas 3 Voluntas 2 Posterholt Vrijdag 6-11-2015 20.00 uur-einde
Voluntas 1 Voluntas 2 Posterholt Maandag 23-11-2015 19.30 uur-einde
Voluntas 2 M.A.C. 1 Posterholt Donderdag 26-11-2015 20.30 uur-einde
H.H.C. Voluntas 2 Heythuysen Dinsdag 1-12-2015 20.15-21.45 uur
Voluntas 2 M.A.C. 2 Posterholt Donderdag 10-12-2015 20.30 uur-einde
Limac Voluntas 2 Maasbracht Dinsdag 5-1-2016 19.30 uur-einde
Voluntas 2 Voluntas 1 Posterholt Donderdag 21-1-2016 20.30 uur-einde
Voluntas 2 Beegden Posterholt Donderdag 18-2-2016 20.30 uur-einde
Trim Voluntas 2 Asenray Dinsdag 23-2-2016 20.30 uur-einde
Speltakelaers Voluntas 2 Echt Dinsdag 1-3-2016 20.15 uur-einde
Voluntas 2 Voluntas 3 Posterholt Donderdag 17-3-2016 20.30 uur-einde
Voluntas 2 H.H.C. Posterholt Donderdag 31-3-2016 20.30 uur-einde
M.A.C. 2 Voluntas 2 Herten Dinsdag 5-4-2016 19.00-21.00 uur
Voluntas 2 Limac Posterholt Donderdag 14-4-2016 20.30 uur-einde
M.A.C. 1 Voluntas 2 Herten Dinsdag 19-4-2016

19.00-21.00 uur

 team leeg

 

 Trainingstijden  :  Op maandag van 19:30 tot 21:00
 Trainer :  Ronald Cillekens
 Aanvoerdster/Coach
:  Rinie Golsteijn
 Leden :  Klik hier

 

Wervende tekst die nog door het team, de coach of de trainer moet worden aangeleverd.

 

Teammenu Dames Recreanten 2