Verjaardagen deze week

14 sept Erik Janssen (Heren Vrije Tijd)    17 sept Stephanie Goossens (Dames Recreanten 1)    Van harte gefelicteerd !

Onze sponsoren

  • Rabobank Roermond Echt
  • Coaches en Scheidsrechters: Ramakers Accountancy
  • Hoofdsponsor: Vurenhof Boerengolf
  • Hoofdsponsor: Op het Broek Uitvaartverzorging
  • Hoofdsponsor: Pizzeria Il Genio Karken
  • Hoofdsponsor: Plus Bronswijk Posterholt

Wedstrijdplanning seizoen 2020/2021

Dames Recreanten 2

NR . TEAM THUIS   TEAM UIT         WEDSTRIJD   WEDSTR    DATUM AANV EINDE
        DAG WEDSTR     WEDS  WEDS 
               
3 H.H.C. Voluntas 1 Heythuisen Dinsdag 13-10-2020 20.15 22.00
7 Voluntas 1 Spektakelaers Posterholt Woensdag 28-10-2020 19.30 Einde
11 Voluntas 1 Beegden Posterholt Woensdag 11-11-2020 19.30 Einde
14 M.A.C. 1 Voluntas 1 Herten Dinsdag 24-11-2020 19.00 21.00
19 Voluntas 1 M.A.C. 2 Posterholt Woensdag 16-12-2020 19.30 Einde
22 Trim Voluntas 1 Asenray Dinsdag 19-01-2021 20.15 Einde
25 Voluntas 1 Limac Posterholt Woensdag 27-01-2021 19.30 Einde
26 Spektakelaers Voluntas 1 Echt Dinsdag 02-02-2021 20.15 Einde
31 Voluntas 1 H.H.C. Posterholt Woensdag 10-02-2021 19.30 Einde
36 Beegden Voluntas 1 Beegden Vrijdag 12-03-2021 20.00 21.30
40 Voluntas 1 M.A.C. 1 Posterholt Woensdag 17-03-2021 19.30 Einde
44 M.A.C. 2 Voluntas 1 Herten Dinsdag 30-03-2021 19.00 21.00
47 Voluntas 1 Trim Posterholt Woensdag 07-04-2021 19.30 Einde
51 Limac Voluntas 1 Maasbracht Dinsdag 20-04-2021 19.30 21.00

 

 

 team leeg

 

 Trainingstijden  :  Op maandag van 19:30 tot 21:00
 Trainer :  Peter Henstra
 Aanvoerdster/Coach
:  Rinie Golsteijn
 Leden :  Klik hier

 

Wervende tekst die nog door het team, de coach of de trainer moet worden aangeleverd.

 

Door een tekort aan speelsters heeft het Dames Recreanten 2 team zich terug moeten trekken uit de competetie.

Wedstrijdplanning seizoen 2019/2020

Dames Recreanten 2

 

NR. TEAM THUIS     TEAM UIT         WEDSTRIJD   WEDSTR     DATUM         AANV    EINDE  
        DAG WEDSTR WEDS WEDS
               
10 Voluntas 2 Spektakelaers Posterholt Donderdag 24-10-2019 20.30 Einde
13 M.A.C. 2 Voluntas 2 Herten Dinsdag 29-10-2019 19.00 21.00
19 Voluntas 2 M.A.C. 1 Posterholt Donderdag 14-11-2019 20.30 Einde
22 H.H.C. Voluntas 2 Heythuisen Dinsdag 19-11-2019 20.15 22.00
30 Voluntas 2 Voluntas 3 Posterholt Donderdag 19-12-2019 20.30 Einde
33 Voluntas 2 Limac Posterholt Donderdag 9-1-2020 20.30 Einde
34 Trim Voluntas 2 Asenray Dinsdag 14-1-2020 20.15 Einde
40 Spektakelaers Voluntas 2 Echt Dinsdag 21-1-2020 20.15 Einde
50 Voluntas 2 M.A.C. 2 Posterholt Donderdag 13-2-2020 20.30 Einde
52 M.A.C. 1 Voluntas 2 Herten Dinsdag 18-2-2020 19.00 21.00
60 Voluntas 2 H.H.C. Posterholt Donderdag 19-3-2020 20.30 Einde
62 Beegden Voluntas 2 Beegden Donderdag 26-3-2020 20.00 22.00
24 Voluntas 2 Beegden Posterholt Donderdag 2-4-2020 20.30 Einde
65 Voluntas 2 Trim Posterholt Donderdag 9-4-2020 20.30 Einde
68 Voluntas 3 Voluntas 2 Posterholt Woensdag 15-4-2020 19.30 Einde
69 Limac Voluntas 2 Maasbracht Dinsdag 21-4-2020 19.30 21.00

 DSC05002 dr2

 

 Trainingstijden  :  Op maandag van 19:30 tot 21:00
 Trainer :  Ronald Cillekens
 Aanvoerdster/Coach
:  Rinie Golsteijn
 Leden :  Klik hier

 

Wervende tekst die nog door het team, de coach of de trainer moet worden aangeleverd.

 

Wedstrijdplanning seizoen 2018/2019

Dames Recreanten 2

 

NR. TEAM THUIS TEAM UIT WEDSTRIJD WEDSTRIJD DATUM AANVANG EINDE
        DAG WEDSTRIJD WEDSTRIJD WEDSTRIJD
               
63 M.A.C. 2 Voluntas 2 Herten Dinsdag 18-9-2018 19.00 21.00
5 Limac Voluntas 2 Maasbracht Dinsdag 2-10-2018 19.30 Einde
14 Voluntas 2 Spektakelaers Posterholt Donderdag 25-10-2018 20.30 Einde
80 Voluntas 2 Voluntas 3 Posterholt Maandag 29-10-2018 19:30 Einde
35 Voluntas 3 Voluntas 2 Posterholt Maandag 05-11-2018 19:30 Einde
23 Voluntas 2 M.A.C. 2 Posterholt Donderdag 15-11-2018 20.30 Einde
26 H.H.C. Voluntas 2 Heythuisen Dinsdag 20-11-2018 20.15 22.00
29 Voluntas 2 Beegden Posterholt Donderdag 29-11-2018 20.30 Einde
41 Voluntas 1 Voluntas 2 Posterholt Maandag 07-01-2019 19.30 Einde
51 Voluntas 2 Limac Posterholt Donderdag 24-01-2019 20.30 Einde
52 Spektakelaers Voluntas 2 Echt Dinsdag 29-01-2019 20.15 Einde
40 Voluntas 2 Trim Posterholt Donderdag 21-02-2019 20:30 Einde
61 Voluntas 2 M.A.C. 1 Posterholt Donderdag 07-03-2019 20.30 Einde
74 Beegden Voluntas 2 Beegden Vrijdag 29-03-2019 20.00 21.30
17 M.A.C. 1 Voluntas 2 Herten Dinsdag 09-04-2019 19:00 21:00
72 Voluntas 2 H.H.C. Posterholt Donderdag 18-04-2019 20.30 Einde
86 Trim Voluntas 2 Asenray Dinsdag 23-04-2019 20.15 Einde
90 Voluntas 2 Voluntas 1 Posterholt Maandag 06-05-2018 19.30 Einde

 DSC05002 dr2

 

 Trainingstijden  :  Op maandag van 19:30 tot 21:00
 Trainer :  Ronald Cillekens
 Aanvoerdster/Coach
:  Rinie Golsteijn
 Leden :  Klik hier

 

Wervende tekst die nog door het team, de coach of de trainer moet worden aangeleverd.

 

Wedstrijdplanning seizoen 2017/2018

Dames Recreanten 2

 

NR. TEAM THUIS TEAM UIT WEDSTRIJD WEDSTR DATUM AANV EINDE
      PLAATS DAG WEDSTR WEDS WEDS
               
5 Voluntas 2 M.A.C. 2 Posterholt Donderdag 5-10-2017 20.30 Einde
11 Spektakelaers Voluntas 2 Echt Dinsdag 17-10-2017 20.15 Einde
16 Voluntas 2 Trim Posterholt Donderdag 26-10-2017 20.30 Einde
31 Voluntas 2 Beegden Posterholt Donderdag 30-11-2017 20.30 Einde
7 Voluntas 1 Voluntas 2 Posterholt Maandag 4-12-2017 19:30 Einde
27 M.A.C. 1 Voluntas 2 Herten Dinsdag 2-1-2018 19.00 21.00
50 M.A.C. 2 Voluntas 2 Herten Dinsdag 16-1-2018 19.00 21.00
55 Voluntas 2 Voluntas 1 Posterholt Maandag 22-1-2018 19.30 Einde
46 Voluntas 2 Spektakelaers Posterholt Donderdag 1-2-2018 20:30 Einde
38 H.H.C. Voluntas 2 Heythuisen Dinsdag 20-2-2018 20.15 21.45
71 Voluntas 3 Voluntas 2 Posterholt Woensdag 7-3-2018 19.30 Einde
60 Trim Voluntas 2 Asenray Dinsdag 20-3-2018 20.15 Einde
76 Voluntas 2 M.A.C. 1 Posterholt Donderdag 22-3-2018 20.30 Einde
19 Limac Voluntas 2 Maasbracht Dinsdag 27-03-2017 19:30 Einde
81 Beegden Voluntas 2 Beegden Vrijdag 6-4-2018 20.00 22.00
85 Voluntas 2 H.H.C. Posterholt Donderdag 12-4-2018 20.30 Einde
67 Voluntas 2 Limac Posterholt Donderdag 19-4-2018 20.30 Einde

 DSC05002 dr2

 

 Trainingstijden  :  Op maandag van 19:30 tot 21:00
 Trainer :  Ronald Cillekens
 Aanvoerdster/Coach
:  Rinie Golsteijn
 Leden :  Klik hier

 

Wervende tekst die nog door het team, de coach of de trainer moet worden aangeleverd.

 

Wedstrijdplanning seizoen 2016/2017

Dames Recreanten 2

 

    Plaats Dag Datum Start Einde
Limac Voluntas 2 Maasbracht Dinsdag 27-09-2016 19:30 Einde
Voluntas 2 H.H.C. Posterholt Donderdag 20-10-2016 20:30 Einde
Voluntas 3 Voluntas 2 Posterholt Maandag 31-10-2016 19:30 Einde
Voluntas 2 Trim Posterholt Donderdag 10-11-2016 20.30 Einde
Voluntas 2 Beegden Posterholt Donderdag 17-11-2016 20.30 Einde
M.A.C. 2 Voluntas 2 Herten Dinsdag 29-11-2016 19.00 21.00
Voluntas 1 Voluntas 2 Posterholt Maandag 12-12-2016 19.30 Einde
Voluntas 2 Limac Posterholt Donderdag 15-12-2016 20.30 Einde
Spektakelaers Voluntas 2 Echt Dinsdag 20-12-2016 20.15 Einde
Voluntas 2 M.A.C. 1 Posterholt Donderdag 12-1-2017 20.30 Einde
Voluntas 2 M.A.C. 2 Posterholt Donderdag 2-2-2017 20.30 Einde
Beegden Voluntas 2 Beegden Donderdag 23-2-2017 20:00 22:00
Voluntas 2 Voluntas 3 Posterholt Maandag 6-3-2017 20.30 Einde
Voluntas 2 Voluntas 1 Posterholt Donderdag 16-3-2017 20.30 Einde
Voluntas 2 Spektakelaers Posterholt Donderdag 30-3-2017 20.30 Einde
H.H.C. Voluntas 2 Heythuisen Dinsdag 4-4-2017 20.15 22.00
M.A.C. 1 Voluntas 2 Herten Dinsdag 18-4-2017 19.00 21.00
Trim Voluntas 2 Asenray Dinsdag 2-5-2017 20.30 Einde

Teammenu Dames Recreanten 2