Verjaardagen deze week

05 juli Sabrina Mossa (Dames Recreanten 1)    06 juli Hay Cloudt (Heren Recreanten)    07 juli Jack Geraeds (Heren Vrije Tijd)    09 juli Lisa Ramakers (Dames 1)    Van harte gefelicteerd !

Onze sponsoren

  • Rabobank Roermond Echt
  • Coaches en Scheidsrechters: Ramakers Accountancy
  • Hoofdsponsor: Vurenhof Boerengolf
  • Hoofdsponsor: Op het Broek Uitvaartverzorging
  • Hoofdsponsor: Pizzeria Il Genio Karken
  • Hoofdsponsor: Plus Bronswijk Posterholt

Wedstrijdplanning seizoen 2019/2020

Dames Recreanten 3

 

NR. TEAM THUIS TEAM UIT WEDSTRIJD   WEDSTR     DATUM        AANV    EINDE 
        DAG WEDSTR WEDS WEDS
               
4 Beegden Voluntas 3 Beegden Donderdag 3-10-2019 20.00 22.00
7 Voluntas 3 Limac Posterholt Woensdag 9-10-2019 19.30 Einde
9 Voluntas 3 Trim Posterholt Woensdag 23-10-2019 19.30 Einde
14 M.A.C. 1 Voluntas 3 Herten Dinsdag 5-11-2019 19.00 21.00
17 Voluntas 3 M.A.C. 2 Posterholt Woensdag 13-11-2019 19.30 Einde
21 Spektakelaers Voluntas 3 Echt Dinsdag 19-11-2019 20.15 Einde
27 Voluntas 3 H.H.C. Posterholt Woensdag 11-12-2019 19.30 Einde
39 Limac Voluntas 3 Maasbracht Dinsdag 21-1-2020 19.30 21.00
43 Voluntas 3 Beegden Posterholt Woensdag 29-1-2020 19.30 Einde
46 Trim Voluntas 3 Asenray Dinsdag 4-2-2020 20.15 Einde
49 Voluntas 3 M.A.C. 1 Posterholt Woensdag 12-2-2020 19.30 Einde
56 M.A.C. 2 Voluntas 3 Herten Dinsdag 10-3-2020 19.00 21.00
59 Voluntas 3 Spektakelaers Posterholt Woensdag 25-3-2020 19.30 Einde
64 H.H.C. Voluntas 3 Heythuisen Dinsdag 7-4-2020 20.15 22.00
  Voluntas 3 Limac Posterholt Woensdag 22-04-2020 19:30 Einde

 team leeg

 

 Trainingstijden  :  Op maandag van 19:30 - 21:00
 Trainer :  Ronald Cillekens
 Aanvoerdster/Coach
:  Truus Cloudt
 Leden :  Klik hier

 

Wervende tekst die nog door het team, de coach of de trainer moet worden aangeleverd.

 

Wedstrijdplanning seizoen 2018/2019

Dames Recreanten 3

 

NR. TEAM THUIS TEAM UIT WEDSTRIJD WEDSTRIJD DATUM AANVANG EINDE
        DAG WEDSTRIJD WEDSTRIJD WEDSTRIJD
               
1 Spektakelaers Voluntas 3 Echt Dinsdag 25-09-2018 20.15 Einde
6 Beegden Voluntas 3 Beegden Vrijdag 05-10-2018 20.00 21.30
10 Voluntas 3 Trim Posterholt Woensdag 10-10-2018 19.30 Einde
13 Voluntas 3 Voluntas 1 Posterholt Woensdag 24-10-2018 19.30 Einde
80 Voluntas 2 Voluntas 3 Posterholt Maandag 29-10-2018 19:30 Einde
35 Voluntas 3 Voluntas 2 Posterholt Maandag 05-11-2018 19:30 Einde
18 M.A.C. 2 Voluntas 3 Herten Dinsdag 06-11-2018 19.00 21.00
22 Voluntas 3 M.A.C. 1 Posterholt Woensdag 14-11-2018 19.30 Einde
32 Voluntas 3 H.H.C. Posterholt Woensdag 05-12-2018 19.30 Einde
42 Limac Voluntas 3 Maasbracht Dinsdag 08-01-2019 19.30 Einde
47 Trim Voluntas 3 Asenray Dinsdag 15-01-2019 20.15 Einde
50 Voluntas 3 Beegden Posterholt Woensdag 23-01-2019 19.30 Einde
54 Voluntas 1 Voluntas 3 Posterholt Maandag 04-02-2019 19.30 Einde
69 M.A.C. 1 Voluntas 3 Herten Dinsdag 12-03-2019 19.00 21.00
77 H.H.C. Voluntas 3 Heythuisen Dinsdag 02-04-2019 20.15 22.00
60 Voluntas 3 M.A.C. 2 Posterholt Woensdag 17-04-2019 19.30 Einde
88 Voluntas 3 Limac Posterholt Woensdag 24-04-2019 19.30 Einde
71 Voluntas 3 Spektakelaers Posterholt Woensdag 08-05-2019 19.30 Einde

 team leeg

 

 Trainingstijden  :  Op maandag van 19:30 - 21:00
 Trainer :  Ronald Cillekens
 Aanvoerdster/Coach
:  Truus Cloudt
 Leden :  Klik hier

 

Wervende tekst die nog door het team, de coach of de trainer moet worden aangeleverd.

 

Wedstrijdplanning seizoen 2017/2018

Dames Recreanten 3

 

NR. TEAM THUIS TEAM UIT WEDSTRIJD WEDSTR DATUM AANV EINDE
      PLAATS DAG WEDSTR WEDS WEDS
               
3 Trim Voluntas 3 Asenray Dinsdag 3-10-2017 20.15 Einde
9 Voluntas 3 Beegden Posterholt Woensdag 11-10-2017 19.30 21.00
13 Voluntas 3 H.H.C. Posterholt Woensdag 18-10-2017 19.30 21.00
18 M.A.C. 2 Voluntas 3 Herten Dinsdag 31-10-2017 19.00 21.00
23 Voluntas 3 M.A.C. 1 Posterholt Woensdag 8-11-2017 19.30 21.00
32 Voluntas 3 Voluntas 1 Posterholt Woensdag 29-11-2017 19:30 21.00
34 Voluntas 3 Spektakelaers Posterholt Woensdag 6-12-2017 19.30 21.00
42 Limac Voluntas 3 Maasbracht Dinsdag 19-12-2017 19.30 Einde
47 Beegden Voluntas 3 Beegden Vrijdag 12-1-2018 20.00 22.00
52 Voluntas 3 Trim Posterholt Woensdag 17-1-2018 19.30 21.00
54 H.H.C. Voluntas 3 Heythuisen Dinsdag 23-1-2018 20.15 21.45
59 Voluntas 3 M.A.C. 2 Posterholt Woensdag 31-1-2018 19.30 21.00
65 M.A.C. 1 Voluntas 3 Herten Dinsdag 27-2-2018 19.00 21.00
71 Voluntas 3 Voluntas 2 Posterholt Woensdag 7-3-2018 19.30 21.00
74 Voluntas 1 Voluntas 3 Posterholt Maandag 19-3-2018 19.30 Einde
79 Spektakelaers Voluntas 3 Echt Dinsdag 3-4-2018 20.15 Einde
88 Voluntas 3 Limac Posterholt Woensdag 18-4-2018 19.30 21.00

Wedstrijdplanning seizoen 2016/2017

Dames Recreanten 3

 

    Plaats Dag Datum Start Eind
Voluntas 3 M.A.C. 2 Posterholt Vrijdag 7-10-2016 20.00 Einde
M.A.C. 1 Voluntas 3 Herten Dinsdag 11-10-2016 19.00 21.00
Voluntas 1 Voluntas 3 Posterholt Maandag 17-10-2016 19.30 Einde
Voluntas 3 Voluntas 2 Posterholt Maandag 31-10-2016 19:30 Einde
Spektakelaers Voluntas 3 Echt Dinsdag 8-11-2016 20.15 Einde
Voluntas 3 H.H.C. Posterholt Vrijdag 25-11-2016 20.30 Einde
Limac Voluntas 3 Maasbracht Dinsdag 29-11-2016 19.30 Einde
Voluntas 3 Trim Posterholt Vrijdag 2-12-2016 20.00 Einde
Voluntas 3 Spektakelaers Posterholt Donderdag 8-12-2017 20.30 Einde
Beegden Voluntas 3 Beegden Vrijdag 23-12-2016 20.30 Einde
Voluntas 3 Voluntas 1 Posterholt Vrijdag 20-1-2017 20.00 Einde
M.A.C. 2 Voluntas 3 Herten Dinsdag 24-1-2017 19.00 21.00
Voluntas 3 M.A.C. 1 Posterholt Vrijdag 3-2-2017 20.00 Einde
Voluntas 2 Voluntas 3 Posterholt Maandag 6-3-2017 20.30 Einde
H.H.C. Voluntas 3 Heythuisen Dinsdag 7-3-2017 20.15 22.00
Voluntas 3 Limac Posterholt Vrijdag 17-3-2017 20.00 Einde
Trim Voluntas 3 Asenray Dinsdag 28-3-2017 20.30 Einde
Voluntas 3 Beegden Posterholt Vrijdag 7-4-2017 20.00 Einde

Wedstrijdplanning seizoen 2015/2016

Dames Recreanten 3

 

Thuis Uit Plaats Dag Datum Tijd
Beegden Voluntas 3 Beegden Vrijdag 16-10-2015 20.30-22.00 uur
Voluntas 3 Voluntas 2 Posterholt Vrijdag 6-11-2015 20.00 uur-einde
Voluntas 3 Voluntas 1 Posterholt Vrijdag 13-11-2015 20:00 uur - einde
H.H.C. Voluntas 3 Heythuysen Dinsdag 24-11-2015 20.15-21.45 uur
Limac Voluntas 3 Maasbracht Dinsdag 1-12-2015 19.30 uur-einde
Voluntas 3 Trim Posterholt Vrijdag 11-12-2015 20.00 uur-einde
M.A.C. 2 Voluntas 3 Herten Dinsdag 15-12-2015 19.00-21.00 uur
Voluntas 3 Spektakelaers Posterholt Vrijdag 8-1-2016 20.00 uur-einde
Voluntas 3 M.A.C. 1 Posterholt Vrijdag 15-1-2016 20.00 uur-einde
Voluntas 1 Voluntas 3 Posterholt Maandag 25-1-2016 19.30 uur-einde
Voluntas 3 Beegden Posterholt Vrijdag 12-2-2016 20.00 uur-einde
Voluntas 3 H.H.C. Posterholt Vrijdag 4-3-2016 20.00 uur-einde
Voluntas 2 Voluntas 3 Posterholt Donderdag 17-3-2016 20.30 uur-einde
Trim Voluntas 3 Asenray Dinsdag 22-3-2016 20.30 uur-einde
Voluntas 3 Limac Posterholt Vrijdag 1-4-2016 20.00 uur-einde
Speltakelaers Voluntas 3 Echt Dinsdag 5-4-2016 20.15 uur-einde
M.A.C. 1 Voluntas 3 Herten Dinsdag 26-4-2016 19.00-21.00 uur
Voluntas 3 M.A.C. 2 Posterholt Vrijdag 13-5-2016 20.00 uur-einde

 team leeg

 

 Trainingstijden  :  Op maandag van 19:30 - 21:00
 Trainer :  Ronald Cillekens
 Aanvoerdster/Coach
:  Truus Cloudt
 Leden :  Klik hier

 

Wervende tekst die nog door het team, de coach of de trainer moet worden aangeleverd.

 

Teammenu Dames Recreanten 3