Verjaardagen deze week

13 aug Jan Beckers (Heren Recreanten)    15 aug Angelina Sonntag (Dames 1|*|Meisjes C1)    15 aug lid test (t_website)    Van harte gefelicteerd !

Onze sponsoren

  • Rabobank Roermond Echt
  • Coaches en Scheidsrechters: Ramakers Accountancy
  • Hoofdsponsor: Vurenhof Boerengolf
  • Hoofdsponsor: Op het Broek Uitvaartverzorging
  • Hoofdsponsor: Pizzeria Il Genio Karken
  • Hoofdsponsor: Plus Bronswijk Posterholt

Olympic Experience 2016In het eerste weekend maakten reeds duizenden bezoekers al een succes van het nieuwe evenement voor sportliefhebbers, waar je onder begeleiding van maar liefst dertig sportbonden kunt sporten en op grote schermen live naar de wedstrijden in Rio kunt kijken. Uiteraard onder het genot van een hapje, drankje, zon en zee. Van tien uur ’s ochtends tot middernacht!

Met winst voor vier van de vijf Oranje (beach)volleybalteams in hun openingswedstrijden zijn de Spelen afgelopen weekend uitstekend begonnen! Tegelijkertijd met de Olympische Spelen in Rio de Janeiro is ook de Olympic Experience (6-21 augustus) in Den Haag van start gegaan. Bij de Olympic Experience op het Scheveningse strand kun je de Olympische Spelen écht beleven.

Omdat de Nevobo nauw betrokken is bij de organisatie van dit sportfestijn, mogen we al onze leden twee vrijkaarten aanbieden!

Alle leden van onze vereniging hebben een e-mail gehad met meer informatie hoe ze hier gebruik van kunnen maken. Indien je de mail niet ontvangen hebt, check dan je spam of junk-mail folder.

Veel plezier.